Aparat

Aparatın rəhbəri

                                      Səfa Abbas oğlu Mirzəyev

Doğulduğu tarix :

12 may 1952-ci il

Dövlət qulluğunun ixtisas dərəcəsi :

1-ci dərəcə dövlət müşaviri

İxtisası :

Hüquqşünas

Elmi dərəcəsi və elmi rütbəsi : 

Hüquq elmləri namizədi, dosent

Dövlət təltifləri :

"Şöhrət" ordeni

Fəxri adı:

Əməkdar dövlət qulluqçusu

Əmək fəaliyyəti:

09.02.1978 - 13.06.1990, Azərbaycan Dövlət Universiteti, müəllim, baş müəllim, dekan müavini, dosent
14.06.1990 - 02.01.1992, SSRİ Konstitusiya Nəzarəti Komitəsi, Komitə üzvü
22.01.1992 - 12.11.1993, Azərbaycan Respublikası Ali Soveti Katibliyinin Hüquq təminatı və nəzarəti şöbəsi, müdir
12.11.1993 - 16.09.1996, Azərbaycan Respublikası Ali Soveti Katibliyi, Katibliyin rəisi, katibliyin baş katibi
16.09.1996 - 06.02.1997, Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinin Katibliyi, Katibliyin rəhbəri
06.02,1997 - h/h, Azərbaycan Respublikası Milli Məclisi, Aparat rəhbəri

Müəllif hüquqları qorunur.
© Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi, 2007
İstifadə qaydaları | Ünvan | Linklər | Saytın xəritəsi